KONST / Litografier / Färglitografi 13128645
nr 1312 8645
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, "Katt och Råtta". Signerad, numrerad 51/100. Motivet: 42x54 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:12:54
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg